Firma

Jakość

Przez ponad 15 lat firma N&W miała System Jakości zgodny z normą ISO 9001 dla projektowania i wytwarzania elektronicznych oraz elektromechanicznych automatów vendingowych, urządzeń Ho.Re.Ca. oraz automatów OCS.

Czym jest certyfikacja jakości?

Jest to punkt odniesienia o charakterze umownym do dokonania oceny i certyfikowania zgodności Systemu Zarządzania Jakością firmy N&W.

N&W dba o bezpieczeństwo swoich klientów poprzez uważną kontrolę produktów przed ich wprowadzeniem na rynek oraz poprzez nieusttnne monitorowanie procesu produkcji. Zgodnie z powyższym nasze produkty posiadają certyfikaty standardów IMQ: Włoski Instytut Jakości weryfikuje zgodność sprzętu z Europejskimi normami tym samym zapewniając bezpieczeństwo oraz rzetelność wszystkich produktów N&W. IMQ jest oznaczeniem włoskiej jednostki certyfikującej Institute of Quality Mark, działającej przez ponad 50 lat jako postronna, niezależna i autorytatywna jednostka.Znak IMQ jest znakiem dobrowolnym wydawanym przez stronę trzecią, w tym przypadku IMQ, wytwórcom poddającym swoje produkty rygorystycznym badaniom pod względem zgodności z normami europejskimi oraz z normami Włoskiego Komitetu Elektrotechnicznego (CEI); stanowi to gwarancję, że produkt jest wytwarzany zgodnie z najlepszymi praktykami. Znak ten nie jest obowiązkowy dla wytwórcy, w odróżnieniu do oznakowania CE, i podlega kontroli nawet po wprowadzeniu oznaczonych produktów na rynek w celu stałego weryfikowania zgodności z normami.
Ponadto IMQ, podobnie jak inne porównywalne krajowe jednostki, jest znakiem również uznawanym poza Włochami.

Przednie usługi dla naszego klienta.

Norma certyfikacyjna określa cechy Systemu Zarządzania Jakością konieczne dla dostarczania produktów zgodnie z wymaganiami klienta oraz z powiązanymi regulacyjnymi postanowieniami, co ma na celu zwiększenie zadowolenia klienta.

Potrzeby klienta stały się jedną z naszych nadrzędnych sił napędowych. Stałe badania i innowacje prowadzone przez firmę N&W mają na celu dostarczenie najlepszego rozwiązania i optymalnej usługi dla naszego Klienta.

N&W pozostaje blisko klienta nie tylko pod względem swoich idei i produktów, lecz również zapewniając znakomitą pomoc przed i po sprzedaży. Profesjonalne wsparcie handlowe, plan wsparcia i szkoleń, rozwiązania finansowe oraz efektywny system usług związanych z częściami zamiennymi razem tworzą pełny "pakiet" zintegrowany przez N&W z najwyższymi poziomami poważnego profesjonalizmu i niezawodności.

Pobierz aprobatę 9001

Wybierz

Powrót Firma
N&W Global Vending