Firma

Profil firmy

Ciągle trwający sukces odnoszony przez N&W to wynik przyjęcia polityki działalności mającej tylko jeden cel: pragniemy, aby każda decyzja podejmowana przez grupę wręcz przekroczyła wszelkie oczekiwania naszych klientów. Relacje z klientami odgrywają zasadniczą rolę w codziennej działalności naszej firmy, a jej podstawowe założenia znacznie wykraczają poza tradycyjne funkcje wsparcia technicznego i handlowego.

Równie ważna jest zdolność do przewidywania wymagań klientów na stale zmieniającym się rynku oraz gotowość do korzystania z możliwości, które pojawiają się wraz z zachodzącymi zmianami. Sukces odnoszony przez firmę N&W w tym zakresie to podstawa jej dominującej obecności w wybranych przez nią sektorach rynku. Bycie prawdziwym liderem na rynku wymaga znacznych wkładów finansowych – to właśnie dlatego klienci, konsumenci i inwestorzy żądają, aby pracom badawczo-rozwojowym nadawano tak wysoki priorytet w całej organizacji.

Stałe innowacje.

Innowacja jest nieodłączną częścią wewnętrznej struktury firmy N&W. Z tego właśnie powodu, rok po roku, N&W inwestuje ogromne sumy w prace badawczo-rozwojowe. Zespół badawczo-rozwojowy składa się z ponad 100 osób, a jego działalność ukierunkowana jest na opracowywanie nowych technologii oraz na wytwarzanie przełomowych produktów możliwie najwyższej jakości. Efekty takiego postępowania są imponujące i wymierne, i odzwierciedlone są w portfelu firmy obejmującym ponad 550 patentów.

Na rynku vendingowym, oczekiwania klientów są tworzone i stymulowane przez wprowadzanie nowych modeli, które oferują nowe możliwości zakupów; dlatego też innowacja ma tak zasadnicze znaczenie. Procesy projektowania i produkcji skupiają się na idei modularności, co jest etosem, który minimalizuje koszty, maksymalizuje korzyści z efektu skali, ogranicza czynności serwisowe i zapewnia niezawodność.

Zangażowanie N&W w innowacje ustanawia wzorce dla sektora i daje firmie bezsporną przewagę konkurencyjną.

Obecność globalna, usługi lokalne.

N&W Global Vending myśli w skali globalnej, lecz działa lokalnie. Jest to konieczne: szczegółowa znajomość poszczególnych rynków stanowi niezbędny warunek odniesienia sukcesu. Staje się to możliwe dzięki pomaganiu klientom w osiąganiu ustanowionych przez nich celów przez dostosowywanie do konkretnych potrzeb zarówno produktów, jak i usług dla zaspokojenia szczególnych lokalnych wymagań.

N&W thinks globally but acts locally.

Zespół, który udało nam się zebrać, i który jest w pełni ukierunkowany na realizowanie tego istotnego elementu naszej działalności, liczy ponad 300 osób; obejmuje on specjalistów zarówno w działach sprzedaży i wsparcia technicznego, którzy dążą do świadczenia usług klientom w sposób nacechowany sumiennością, jak i dbałością o szczegóły.

Szczycimy się efektywnością naszych posprzedażnych usług, zapewnianiem części zamiennych i stałym szkoleniu techników. Klienci mogą korzystać z możliwości zamawiania przez Internet, szybkich dostaw, opcji śledzenia przesyłek, jak również mają bezpośredni dostęp do strony internetowej ‘części zamiennych’ poprzez dostosowane do potrzeb oprogramowanie działające z wygodnego palmtopa: jest to najnowocześniejsze osiągnięcie w świadczeniu usług. Nic więc dziwnego, że N&W jest w stanie zagwarantować taki poziom świadczenia usług i doradztwa, który po prostu nie jest dostępny nigdzie indziej na rynku.

Wybierz

Powrót Firma
N&W Global Vending