Firma

Firma

Obecność w 100 krajach.

Łącząc korzyści z obecności na całym świecie z najwyższej jakości lokalną wiedzą, N&W zajmuje znacznie lepszą pozycję, niż jakakolwiek inna firma pod względem przewidywania międzynarodowych trendów; dzielenie się zdobytą wiedzą z naszymi klientami pozwala nam na odkrywanie różnych nowych możliwości ukierunkowanych na zaspokajanie wzajemnych korzyści.

N&W ma zakłady wytwórcze we Włoszech, Danii i Chinach, oraz filie nie tylko w tych krajach, ale również we Francji, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Austrii, Polsce, Rosji, Singapurze, Argentynie, Brazylii i USA. Produkty marki Necta, Wittenborg i SGL używane są w ponad 100 krajach.

W krajach, w których nie jest bezpośrednio obecna, firma N&W działa poprzez sieć starannie dobranych agencji i dystrybutorów. Korzystają oni z rygorystycznych stałych szkoleń, co gwarantuje efektywne i spójne świadczenie usług. Dzięki swojej obecności na całym świecie, szerokiemu asortymentowi produktów oraz rozpowszechnionej sieci sprzedaży, N&W stwarza model biznesowy, o jakim nasza konkurencja może tylko marzyć.

company numbers

Silne i trwałe relacje biznesowe.

Opoką sukcesu odnoszonego przez N&W są długoletnie relacje z szerokim zakresem klientów, z którymi byliśmy w stanie utrzymywać obustronnie korzystne relacje przez szereg lat.

Dzięki naszej wzajemnej lojalności, firma N&W była w stanie organizować i udoskonalić swoje procesy produkcyjne w celu zapewnienia klientom produktów ścisłe dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem wyglądu i stylistyki, jak i wewnętrznej konfiguracji.

Takie trwałe relacje bezpośrednio wynikają z oddania pracowników naszych działów sprzedaży, którzy zdobyli niezwykle szczegółową wiedzę związaną z poszczególnymi klientami oraz ich konkretnymi wymaganiami; dzięki temu są wręcz w stanie przewidywać potrzeby klientów. Poprzez naszych pracowników sprzedaży w sposób proaktywny poszukujemy informacji zwrotnych z ‘linii frontu’, a to właśnie tego rodzaju informacje stanowią podstawę naszej strategii badań i dalszego rozwoju.

Wybierz

N&W Global Vending